TRAMÍN ČERVENÝ 2021

biele polosladké

EUR: 7,-

Farba intenzívna zlatisto-žltá s jantárovým odleskom. Aróma typická tramínová, plná bieleho korenia a muškátového oriešku doplnená o vnemy medového plástu. Chuť je štruktúrovaná a mohutná, nájde sa v nej náznak zrelej broskyne, tropického ovocia, decentná korenistosť a to všetko zakončené príjemnou medovou dochuťou.

Hon:Fosandle Šajby
Rok výsadby vinohradu:2011
Cukornatosť hrozna:24°NM
Obsah kyselín:6,8 g/l
Zvyškový cukor:43 g/l
Obsah alkoholu:12%

Objednávky

Objednávku našich vín nám môžete zaslať na e-mail: info@vinhor.sk, na náš Facebook alebo na telefónnom čísle 0918 917 387. Ku objednávke priložte adresu a telefónne číslo pre doručenie kuriérom. Cena dopravy je 5 eur pri jednom kartóne (6 fliaš) a 8 eur pri dvoch kartónoch. Pri objednávke 3 a viac kartónov kuriéra neplatíte.

V prípade záujmu si môžete vína kúpiť/vyzdvihnúť priamo u nás vo vinárstve na adrese Družstevná ulica 1, 900 89 Častá, od pondelka do nedele (vždy po telefonickom dohovore vopred na čísle 0918 917 387).

V prípade, že ste hotel, reštaurácia, vinotéka či distribútor a máte záujem predávať naše vína, neváhajte nás kontaktovať ohľadom veľkoobchodných podmienok.