CABERNET SAUVIGNON ROSÉ 2022

ružové polosladké

EUR: 7,-

Farba má iskrivý jahodovo-malinový odtieň. V aróme sa okrem listu čiernej ríbezle objavuje aj tón lesnej jahody, čiernej ríbezle, ale aj maliny, ktoré pekne dopĺňa smotanový závan. V chuti poteší súzvuk medzi zvyškovým cukrom a kyselinou, ktorý pekne sprevádza ovocná linka v podobe jahody, maliny a čiernej ríbezle.

Hon:Fosandle Šajby
Rok výsadby vinohradu:2018
Cukornatosť hrozna:21°NM
Obsah kyselín:7,2 g/l
Zvyškový cukor:33 g/l
Obsah alkoholu:11%

Objednávky

Objednávku našich vín nám môžete zaslať na e-mail: info@vinhor.sk, na náš Facebook alebo na telefónnom čísle 0918 917 387. Ku objednávke priložte adresu a telefónne číslo pre doručenie kuriérom. Cena dopravy je 5 eur pri jednom kartóne (6 fliaš) a 8 eur pri dvoch kartónoch. Pri objednávke 3 a viac kartónov kuriéra neplatíte.

V prípade záujmu si môžete vína kúpiť/vyzdvihnúť priamo u nás vo vinárstve na adrese Družstevná ulica 1, 900 89 Častá, od pondelka do nedele (vždy po telefonickom dohovore vopred na čísle 0918 917 387).

V prípade, že ste hotel, reštaurácia, vinotéka či distribútor a máte záujem predávať naše vína, neváhajte nás kontaktovať ohľadom veľkoobchodných podmienok.