RULANDSKÉ ŠEDÉ 2021

biele polosladké

EUR: 8,-

Farba má zlatistý odtieň s jantárové-ružovkastým odtieňom. V aromatike možno postrehnúť veľmi príjemné tóny kandizovaného ovocia, hrozienok, ale aj lesný med, medový plást, či jemnú chlebovinku a v závere kvet lipy. Chuť je plná, pekne vyvážená s harmóniu medzi zvyškovým cukrom a kyselinou. V príjemnej podobe sa vynárajú aj medové nuansy z aromatického profilu. Ovocnú zložku v podobe zrelého žltého melóna a ananásu vkusne dopĺňa karamelový chvostík.

Hon:Fosandle Šajby
Rok výsadby vinohradu:2011
Cukornatosť hrozna:25°NM
Obsah kyselín:6,5 g/l
Zvyškový cukor:26 g/l
Obsah alkoholu:13%

Objednávky

Objednávku našich vín nám môžete zaslať na e-mail: info@vinhor.sk, na náš Facebook alebo na telefónnom čísle 0918 917 387. Ku objednávke priložte adresu a telefónne číslo pre doručenie kuriérom. Cena dopravy je 5 eur pri jednom kartóne (6 fliaš) a 8 eur pri dvoch kartónoch. Pri objednávke 3 a viac kartónov kuriéra neplatíte.

V prípade záujmu si môžete vína kúpiť/vyzdvihnúť priamo u nás vo vinárstve na adrese Družstevná ulica 1, 900 89 Častá, od pondelka do nedele (vždy po telefonickom dohovore vopred na čísle 0918 917 387).

V prípade, že ste hotel, reštaurácia, vinotéka či distribútor a máte záujem predávať naše vína, neváhajte nás kontaktovať ohľadom veľkoobchodných podmienok.