TRAMÍN ČERVENÝ 2020

biele sladké

EUR: 12,-

Farba má sýty zlatožltý odtieň s jantárovým odleskom. Čistá a veľmi intenzívna aromatika sa nesie na vlne kandizovaného ovocia, hrozienok, fíg, ale aj medového plástu či propolisu. Poteší aj ovocná zložka v podobe zrelej marhule a dule. V chuti sa objavujú viaceré tóny z vône, najmä medový plást, hrozienka a figový džem. Postrehnúť možno aj elegantnú minerálnu nôtu, ktorú v dochuti sprevádza dotyk lesného medu a prezretého ananásu.

Hon:Fosandle Šajby
Rok výsadby vinohradu:2011
Cukornatosť hrozna:28°NM
Obsah kyselín:5,9 g/l
Zvyškový cukor:81 g/l
Obsah alkoholu:10,5%

Ocenenia

  • zlatá medaila DANUBE WINE CHALLENGE 2021
  • šampión redakčného testu sladkých vín VINOTÉKA – časopis plný vína

Objednávky

Objednávku našich vín nám môžete zaslať na e-mail: info@vinhor.sk, na náš Facebook alebo na telefónnom čísle 0918 917 387. Ku objednávke priložte adresu a telefónne číslo pre doručenie kuriérom. Cena dopravy je 5 eur pri jednom kartóne (6 fliaš) a 8 eur pri dvoch kartónoch. Pri objednávke 3 a viac kartónov kuriéra neplatíte.

V prípade záujmu si môžete vína kúpiť/vyzdvihnúť priamo u nás vo vinárstve na adrese Družstevná ulica 1, 900 89 Častá, od pondelka do nedele (vždy po telefonickom dohovore vopred na čísle 0918 917 387).

V prípade, že ste hotel, reštaurácia, vinotéka či distribútor a máte záujem predávať naše vína, neváhajte nás kontaktovať ohľadom veľkoobchodných podmienok.