ALIBERNET BARRIQUE2020

červené suché

EUR: 8,-

Tmavorubínová až nepriehľadná farba s karmínovo-fialovým odleskom. Aromatike dominujú plody čiernej ríbezle a černice v kombinácii s vnemami cédrového dreve a silne praženej kávy. V chuti je víno mohutné, s decentnou alibernetovou tvrdosťou a šťavnatosťou. Prevládajú chute drobného čierneho ovocia v závere doplnené o vystupujúcu horkú čokoládu a praženú kávu.

Hon:Fosandle Šajby
Rok výsadby vinohradu:2018
Cukornatosť hrozna:22°NM
Obsah kyselín:6,5 g/l
Zvyškový cukor:2 g/l
Obsah alkoholu:13%

Objednávky

Objednávku našich vín nám môžete zaslať na e-mail: info@vinhor.sk, na náš Facebook alebo na telefónnom čísle 0918 917 387. Ku objednávke priložte adresu a telefónne číslo pre doručenie kuriérom. Cena dopravy je 5 eur pri jednom kartóne (6 fliaš) a 8 eur pri dvoch kartónoch. Pri objednávke 3 a viac kartónov kuriéra neplatíte.

V prípade záujmu si môžete vína kúpiť/vyzdvihnúť priamo u nás vo vinárstve na adrese Družstevná ulica 1, 900 89 Častá, od pondelka do nedele (vždy po telefonickom dohovore vopred na čísle 0918 917 387).

V prípade, že ste hotel, reštaurácia, vinotéka či distribútor a máte záujem predávať naše vína, neváhajte nás kontaktovať ohľadom veľkoobchodných podmienok.